تبلیغات
آموزشگاه انلاین تعمیر موبایل جوان - .
سلام من محمدرضا عنایتی هستم متولد ۱۳۷۰ و در تهران زندگی میکنم حدفم از ساخت این وبلاگ اشتراک تجربیاتم بین همکاران عزیزم در رشته تعمیرات موبایل هست. امیدوارم مطالبم براتون مفید واقع بشه!

  

SpeedUpMyPC چگونه کار می کند؟ آیا اغلب متوجه شده اید که سرعت سیستم شما دیگر مانند قبل نیست؟ این به توسط یک و یا چندین مشکل می تواند ایجاد شده باشد. نظارت بر عملکرد کامپیوتر های شخصی کاری مشکل و زمان بر می باشد. حتی این امر برای کاربران با تجربه برای کنترل موثر تمامی تنظیمات و منابع کامپیوتر شخصی شان کاری بس دشوار می باشد.

SpeedUpMyPC مانند یک تکنسین تمام وقت فقط برای کمک به شما برای بهترین استفاده از سیستمی که قبلا آن را خریده اید کار می کند. این برنامه به شما اجازه می دهد که منابع سیستم خود را زیر نظر داشته و به آسانی نظارت کنید. با یک کلیک تمامی تنظیمات سیستم , استفاده اینترنت , درهم ریختگی هارددیسک , RAM و CPU به طور خودکار اسکن , پاک سازی و بهینه سازی برای حداکثر کارایی می شوند. شما همچنین می توانید به طور انتخابی پس زمینه های غیر ضروری را غیر فعال و یا حذف نمایید.

 

ویژگی های برنامه:

- بهینه سازی تنظیمات کانکشن اینترنتی شما برای بهینه سازی پهنای باند با مرور و دانلود سریع تر.

- به کار بردن قسمت Clean Up برای آزاد سازی سریع و خودکار فضای هارد دیسک

- بهبود امنیت دیتا با ابزارهای File Shredder و Privacy Protection برای حذف کامل پوشه ها و فایل های ناخواسته

- بهینه سازی رویایی CPU سیستم و بوت شدن برنامه ها با سرعت فوق العاده بالا

- حذف پس زمینه غیر ضروری , استارت سریع و خودکار آیتم های منوی start up ویندوز

 

منبع:iranisoft.mihanblog.com

SpeedUpMyPC 2009 4.0.0.1 | 2.4mb

 

SpeedUpMyPC - the program for acceleration of work of the computer. Under the statement of developers increases speed even by the most powerful cars. SpeedUpMyPC automatically defines the best options for your computer and operates system resources, providing the best productivity. By means of SpeedUpMyPC you can do system clearing, watch use of resources and accelerateنوشته شده توسط محمدرضا عنایتی در شنبه 11 آبان 1387 و ساعت 06:11 ب.ظ [+] | نظرات ()
»» کاربرد خازن »» اموزش تعویز قطعات در تلفن همراه»» آشنایی با قطعات و سخت افزار های گوشی های تلفن همراه »» تعاریف و کمیت های پایه»» شناخت قطعات و آشنایی با مفهوم مدار»» مدارهای الکترونیکی و کاربرد قطعات»» مدارهای دیجیتال و ساختار آن »» مدارها و آی سی های به کار گرفته شده در تلفن همراه»» اجزای سازنده ارتباطات رادیویی»» مدارات مخابراتی»» سیستم های مخابراتی تلفن های همراه»» بلاک دیاگرام تلفن همراه»» اجزای اصلی و تشکیل دهنده تلفن همراه»» توانایی نقشه خوانی و تجزیه و تحلیل مدارهای تلفن همراه»» لوازم موردنیاز برای تعمیرات سخت افزاری»» سری بندی گوشی ها و آی سی های به کار رفته در گوشی ها»» فلوچارت های عیب یابی گوشی»» مباحث تکمیلی»» نحوه ی فلاش کردن و انتخاب فایل های فلش انواع گوشی»» هنگ ، ویروس و راه های از بین بردن آن ها»» قفل ها – پیغام های خطا »» کدهای مخفی »» عکس های جالب»» عکس های جالب»» عکسهای نیکی کریمی در فستیوال کن»» عکسهای نیکی کریمی در فستیوال کن»» عکسهای نیکی کریمی در فستیوال کن»» اموزش انلاین تعمیرات تلفن همراه»» معرفی باکس خود به دیگر وبلاگها و سایتها»» Themes for Nokia Series 40 - 240x320
وبلاگ من
پست الكترونیك
وضعیت مدیر در یاهو
09354492717 با عضویت در سایت.علاوه بر باخبر شدن از بروزرسانی.نرم افزارهای جدید نیز برای شما ارسال میشود

Powered by WebGozar

این سایت را صفحه خانگی خود كنید !    تماس با مدیر سایت !    اضافه کردن این سایت به علاقه مندیها !

کد را در این قسمت وارد کنید!