تبلیغات
آموزشگاه انلاین تعمیر موبایل جوان - یاهو مسنجر در موبایل! چت با موبایل!
سلام من محمدرضا عنایتی هستم متولد ۱۳۷۰ و در تهران زندگی میکنم حدفم از ساخت این وبلاگ اشتراک تجربیاتم بین همکاران عزیزم در رشته تعمیرات موبایل هست. امیدوارم مطالبم براتون مفید واقع بشه!

  


یاهو مسنجر در موبایل!
آیا تا به حال فکر کرده اید که شما می توانید از طریق موبایل خود هم ای دی یاهو مسنجر خود را باز کرده و با دوستان خود از طریق موبایلتان چت کنید ؟
بله شما می توانید بدونه هیچ محدودیتی از طریق برنامه YM Tiny این کار را انجام دهید , البته ناگفته نماند که برای اینکار شما باید از خطوطی استفاده کنید که قابلیت اتصال به اینترنت را داشته باشند , مانند : خطوط Irancell که این امکان را برای شما فراهم کرده است.

چند یک از کارایی های برنامه YM Tiny :
● بازکردن Yahoo Account.
● باز کردن
Ymail Account.
●چت با Add List خود.
● چت با افرادی که ID آنها را میدانید ولی در Add List شما نیستند.
● و...


یاهو مسنجر در موبایل!
آیا تا به حال فکر کرده اید که شما می توانید از طریق موبایل خود هم ای دی یاهو مسنجر خود را باز کرده و با دوستان خود از طریق موبایلتان چت کنید ؟
بله شما می توانید بدونه هیچ محدودیتی از طریق برنامه
YM Tiny این کار را انجام دهید , البته ناگفته نماند که برای اینکار شما باید از خطوطی استفاده کنید که قابلیت اتصال به اینترنت را داشته باشند , مانند : خطوط Irancell که این امکان را برای شما فراهم کرده است.

چند یک از کارایی های برنامه YM Tiny :
بازکردن Yahoo Account.
باز کردن
Ymail Account.
چت با Add List خود.
چت با افرادی که ID آنها را میدانید ولی در Add List شما نیستند.
و...نکته : شما فقط میتوانید با کسانی که در Add Liste شما هستند یا کسانی که ID آنها را میدانید چت کنید.

توجه : به دلیل اینکه کاربران عزیز بتوانند توسط موبایل هم این نرم افزا را دانلود و نصب کنند فایل های اصلی برای دانلود قررار داده شده است لذا در هنگام دانلود , روی لینک مورد نظر کلیک راست کرده و گزینه ی Save Target As یا Save Link As را بزنید.

Download Icon - Parsdl.com دانلود -343 کیلوبایت - فایل Jad برنامه

Download Icon - Parsdl.com دانلود - 127 کیلوبایت - فایل Jar برنامه

نوشته شده توسط محمدرضا عنایتی در سه شنبه 14 آبان 1387 و ساعت 12:28 ب.ظ [+] | نظرات ()
»» کاربرد خازن »» اموزش تعویز قطعات در تلفن همراه»» آشنایی با قطعات و سخت افزار های گوشی های تلفن همراه »» تعاریف و کمیت های پایه»» شناخت قطعات و آشنایی با مفهوم مدار»» مدارهای الکترونیکی و کاربرد قطعات»» مدارهای دیجیتال و ساختار آن »» مدارها و آی سی های به کار گرفته شده در تلفن همراه»» اجزای سازنده ارتباطات رادیویی»» مدارات مخابراتی»» سیستم های مخابراتی تلفن های همراه»» بلاک دیاگرام تلفن همراه»» اجزای اصلی و تشکیل دهنده تلفن همراه»» توانایی نقشه خوانی و تجزیه و تحلیل مدارهای تلفن همراه»» لوازم موردنیاز برای تعمیرات سخت افزاری»» سری بندی گوشی ها و آی سی های به کار رفته در گوشی ها»» فلوچارت های عیب یابی گوشی»» مباحث تکمیلی»» نحوه ی فلاش کردن و انتخاب فایل های فلش انواع گوشی»» هنگ ، ویروس و راه های از بین بردن آن ها»» قفل ها – پیغام های خطا »» کدهای مخفی »» عکس های جالب»» عکس های جالب»» عکسهای نیکی کریمی در فستیوال کن»» عکسهای نیکی کریمی در فستیوال کن»» عکسهای نیکی کریمی در فستیوال کن»» اموزش انلاین تعمیرات تلفن همراه»» معرفی باکس خود به دیگر وبلاگها و سایتها»» Themes for Nokia Series 40 - 240x320
وبلاگ من
پست الكترونیك
وضعیت مدیر در یاهو
09354492717 با عضویت در سایت.علاوه بر باخبر شدن از بروزرسانی.نرم افزارهای جدید نیز برای شما ارسال میشود

Powered by WebGozar

این سایت را صفحه خانگی خود كنید !    تماس با مدیر سایت !    اضافه کردن این سایت به علاقه مندیها !

کد را در این قسمت وارد کنید!